מאמרים1

כיסוי ראש מודרני לאישה הדתית

צ'פצ'ולה – סיפורה של מטפחת ראש

מותג צ'פצ'ולה פרץ לתודעת המגזר הדתי לפני כשלוש שנים ויצר מהפכה בעולם השבלוני והמסורתי של כיסויי ראש לאישה הדתית.
את הרעיון הבסיסי לפיתוח כיסויי ראש לנשים יזמה המעצבת רעות שיוביץ,
בוגרת מכללת מרים. בעקבות פנייה של חברה טובה שביקשה כיסוי ראש בגזרה מיוחדת והוכתר בהצלחה.
מאז אותה יצירה ראשונה, נוצרו בידי רעות יצירות רבות של כיסויי ראש. הידע המקצועי, היצירתיות והדמיון של רעות הביאו ליצירת דגמים שונים ומגוונים בשלל דוגמאות אשר מתויגים כפריטי אקססוריס ייחודיים המיועדים לנשים דתיות.
עיצוב מטפחת ראש והפיכתה לפריט אופנתי של כיסוי ראש הפך בידיה של המעצבת רעות שיוביץ, למותג מבוקש בקרב נשים דתיות. ההצלחה של מותג צ'פצ'ולה באה לביטוי בביקוש הרב, בפרגון ובמחמאות שהמעצבת רעות שיוביץ מקבלת. כדי לעמוד בביקוש הרב התרחב המפעל הביתי הקטן ומעסיק כיום שתי תופרות תחת שרביט העיצוב המקצועי של רעות. בימים אלה עוברת הפעילות של צ'פצ'ולה לסטודיו בבני ברק.
כל החלופות למטפחות הסטנדרטיות המוכרות מימים ימימה הן שילוב של עבודת יד אמנותית ועבודת מכונה מוקפדת. את כיסויי הראש האופנתיים לאישה הדתית יוצרת רעות מבדים רכים עם לייקרה ותופרת לכולם בטנה נעימה למגע. הייחוד בבחירת הבדים בשילוב פריט או אביזר אופנתי מאפשרים את התאמתם לסגנונות שונים של לבוש.
קישוטים של פרחי בד מיוחדים בגדלים שונים ופפיונים ממגוון עשיר של חומרים חדשים, הוא כחומר ביד היוצר תחת ידיה האמונות של רעות. בין החומרים המעשירים את עיצוב המטפחות נגלה בדי לבד, שיפון, תחרות סולטיס נבחרות, אריגי קרושה ובדי טול. בכל הזדמנות נוצר על ידה עיצוב חדש ומעניין. בקולקציית ה- Premium האלגנטית היא משלבת גם אבנים איכותיות כמו אבני סברובסקי, ליצירת מראה מהודר.
אפשר לתאר את עבודת העיצוב של רעות שיוביץ כהתכתבות מטפורית עם נשות המגזר הדתי. מסע הכתיבה עובר דרך ראיית הצרכים של כל אישה דתייה המגלה עניין בחידושים אופנתיים. אישה דתייה שמעוניינת לטפח ולשדרג את מראה כיסוי הראש האישי שלה לרמה אסתטית גבוהה וחדשנית.
עבודתה המיוחדת של המעצבת רעות שיוביץ נותנת מענה מסורתי-מודרני למטפחת הראש והשביס המסורתיים שעטפו את ראשי הנשים מדורי דורות. המראה החדש של כיסוי הראש המעוצב מציג הופעה נאה ומכובדת בטעם אישי ומאפשר לכל אישה להרגיש נינוחה ולהיראות במיטבה.
סיפורה שובה הלב של מטפחת ראש פשוטה והפיכתה לכיסוי ראש ייחודי קיבל כנפיים והוא מסופר מפה לאוזן בקרב נשות המגזר הדתי, כך הפך המותג צ'פצ'ולה להיות להיט אקססוריס פורץ דרך באופנת כיסויי הראש לאישה הדתית.

את כיסויי הראש של צ'פצ'ולה ניתן לרכוש באירועי מכירה בקניונים, בחנויות ההלבשה והאקססוריס המובחרות ובירידים, כמו היריד הידוע – יריד הוד והדר לבושה. כמו כן מתקיימים אירועי מכירה במועדונים ובבתים פרטיים. במענה להזמנות אישיות על-פי דרישה ובהתאמה לפריטי הלבוש של הלקוחה ניתן לשלוח דוא"ל chapachula11@walla.co.il    או להתקשר ל-0545-986828 ולקבוע פגישה.